انتصاب آقای دکتر حسین انتظامی بسیار خوشحال کننده است

 n00112097-b

یکی از گزینه های مناسب برای معاونت مطبوعاتی آقای انتظامی هستند. آقای انتظامی مراحل مختلف کار مطبوعاتی را از لحاظ اداری در وزارت ارشاد طی کرده است.
کارشناس مطبوعات کل مطبوعات داخلی و همچنین مدیر کل مطبوعات داخلی بوده و به هر حال دوره مدیریت خوبی را سپری کرده است.
یکی از ویژگی های اصلی ایشان در حوزه فعالیت مطبوعاتی که این انتخاب را بیش از پیش هدفمند می سازد، فعالیت دکتر انتظامی در مطبوعات در بخش های مختلف بوده است و نکته دیگر اینکه ایشان در کار مطبوعاتی از نویسندگی تا سردبیری و مدیر مسئولی روزنامه های کثیرالانتشار هم موفق بوده است. حضور مدام انتظامی در مطبوعات از یکسو و موفقیت چشمگیر وی در این حوزه باعث شده است که در انتخابات هیات نظارت مطبوعات دو، سه دوره بیشترین رای را بیاورد و به عنوان نماینده مدیران مسئولان در هیات نظارت انتخاب شود.

انتخاب به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت چند خصوصیت مهم دکتر انتظامی را نشان می دهد؛ یکی آشنایی ایشان با مقوله مطبوعات به طور کامل و شناخت از همه افراد برجسته این حوزه، دوم مهارت و تجربه خوبی که در این زمینه داشتند و به واسطه آن اعتماد روزنامه نگاران را جلب کرده اند و و سوم محبوبیتی که در بین اصحاب مطبوعات دارند. اینها همه مشخصات خوبی است برای اینکه کسی را به عنوان معاون مطبوعاتی انتخاب کنند.
آن چه مقبولیت انتظامی را افزایش می دهد اینکه مدیران مسئولان مطبوعات از طیف های مختلف فرهنگی و سیاسی هستند و
انتخاب وی به عنوان نماینده مدیران مسئول نشان دهنده محبوبیت آقای انتظامی است.


این مطلب را چاپ کنید

نظرات شما

ایمیل شما منتشر نخواهد شد پر کردن قسمت های ستاره دار الزامی است *

*


8 − = پنج

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>