«شکرافشان» دفترهای شکرستان برای گروه‌های خیریه

sarshar

شرکت آزاده و حوزه هنری کودک و نوجوان، در طرح «شکرافشان»، از مؤسسات، انجمن‌ها و گروه‌های خیریه، برای تأمین دفترهای مشق، نقاشی و یادداشت مورد نیاز خانواده‌های کم‌‌بضاعت، حمایت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری کودک ونوجوان؛ محمد سرشار، رییس حوزه هنری کودک و نوجوان با اعلام این خبر گفت: استقبال پرشور مردم از دفترهای شکرستان و علاقه زیاد کودکان و نوجوانان به این دفترها، حوزه هنری کودک و نوجوان و شرکت آزاده را به این فکر انداخت که راه‌کاری را برای دسترسی بیشتر خانواده‌های کم‌بضاعت به این دفاتر طراحی کنند تا محدویت‌های معیشتی، کمتر مانع دسترسی همه آینده‌سازان ایران، به لوازم‌التحریر بومی شود.

سرشار افزود: با تفاهم صورت‌گرفته میان این حوزه و شرکت آزاده، صندوقی اعتباری در طرح «شکر افشان» برای حمایت از کودکان و نوجوان محروم تأسیس شد تا با مشارکت این دو مجموعه، خیّران بتوانند دفترهای شکرستان را به خانواده‌های شناسایی‌شده و تحت پوشش خود اهدا کنند.

وی اظهار داشت: کلیه اشخاص حقوقی فعال در این زمینه اعم از مؤسسات خیریه، انجمن‌های نیکوکاری و گروه‌های جهادی دانشجویی، طلبگی و دانش‌آموزی می‌توانند براساس ساز و کار تعیین‌شده، درخواست‌های خود را به ستاد طرح «شکرافشان» تحویل دهند و از یارانه خرید تخصیص‌یافته، برخوردار گردند.

رییس حوزه هنری کودک و نوجوان در پایان گفت: مدت اجرای طرح شکرافشان، تا ۳۰ مهر ۱۳۹۲ است و اولویت با درخواست‌هایی خواهد بود که زودتر ارایه شده باشند.

گفتنی است جزئیات بیشتر درباره طرح «شکرافشان»، در پایگاه خبری حوزه هنری استان تهران به نشانی www.artehran.ir موجود است و شماره تلفن ۸۸۷۳۳۷۱۳، پاسخگوی پرسشهای احتمالی خواهد بود.


این مطلب را چاپ کنید

نظرات شما

ایمیل شما منتشر نخواهد شد پر کردن قسمت های ستاره دار الزامی است *

*


شش + = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>